ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Totti i bindur për qëndrimin e Spallettit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Powery
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 90
Pikët : 260
Join date : 19/05/2009

MesazhTitulli: Totti i bindur për qëndrimin e Spallettit   Fri Jun 05, 2009 12:13 pmRoma ka marrë një shtytje të madhe pasi ka mësuar se trajneri aktual Luciano Spalletti do të qëndrojë te skuadra në dy sezonet e ardhshme.

Për shkak të formës së dobët të Giallorossëve pati shumë spekulime për largimin e mundshëm të Spallettit, ndërsa kapiteni Francesco Totti nuk është i befasuar që ai ka vendosur të qëndrojë.

“Asnjëherë nuk kam dyshuar për pozitën e Spallettit te Roma. E kam ditur se ky do të ishte rezultati, pasi që mentaliteti i tij (Spallettit) nuk ka ndryshuar. Sezonin e ardhshëm të gjithë do të jemi më të motivuar dhe më garues”, ka thënë simboli romak.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Totti i bindur për qëndrimin e Spallettit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: