ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Mourinho kërkon Carvalhon, Decon dhe Eto’o-n nëse shkon Ibra

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Powery
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 90
Pikët : 260
Join date : 19/05/2009

MesazhTitulli: Mourinho kërkon Carvalhon, Decon dhe Eto’o-n nëse shkon Ibra   Fri Jun 05, 2009 12:16 pm
Sulmuesi i Interit, Zlatan Ibrahimovic, është afër largimit te Barcelona, ndërsa trajneri i zikaltërve, jose Mourinho, ka kërkuar nga udhëheqësit e kampionit italian që t’i sjellin disa lojtarë për ta plotësuar hapësirën që do ta lë sulmuesi suedez nëse largohet.

Shtypi italian dhe spanjoll kanë njoftuar se presidenti i Interit, Massimo Moratti, gjendet në Barcelonë për të negociuar shitjen e lojtarit të tij, ndërsa Jose Mourinho ka dhënë PO-në e tij, por me kusht.

Trajneri portugez kërkon dy lojtarët e Chelseat, Ricardo Carvalho dhe Deco, si edhe sulmuesin e Barcelonës, Samuel Eto’o, për të lejuar largimin e Ibracadabras.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Mourinho kërkon Carvalhon, Decon dhe Eto’o-n nëse shkon Ibra
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: