ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Perez: Wengeri refuzoi ofertën e Realit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 25
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Perez: Wengeri refuzoi ofertën e Realit   Fri Jun 05, 2009 3:50 pm

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ka njoftuar se Mbretërit kishin dashur ta angazhonin trajnerin e Arsenalit, Arsene Wenger, në postin e trajnerit, mirëpo francezi i kishte thënë JO ofertës së Los Merengues.“Që nga fillimi kemi punuar në dy opsione- Wenger dhe Pellegrini. Ne kemi qenë gjithmonë të joshur nga puna e francezit dhe kemi biseduar me të disa herë”.

“Ai nuk erdhi sepse ndihet shumë përgjegjës për atë çfarë ka ndodhur dhe çfarë do të ndodhë te Arsenali”.

“Ai nuk dëshiroi të largohet nga klubi për të cilin ka dhënë aq shumë”, ka thënë Perez për “L'Equipe”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Perez: Wengeri refuzoi ofertën e Realit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: