ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Milan dhe Chelsea në bisedime për Maloudan

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 25
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Milan dhe Chelsea në bisedime për Maloudan   Fri Jun 05, 2009 3:51 pm

Rossonerët dhe Blutë janë duke negociuar për transferimin e mesfushorit Florent Malouda.“Sky Sport Italia” njofton se dy skuadrat janë duke mbajtur takime për të vendosur për të ardhmen e Maloudas drejt San Siros.

Trajneri i ri i Milanit, Leonardo, admiron lojën e anësorit francez dhe e konsideron si lojtar shumë të rëndësishëm në planin dhe taktikat e tij të lojës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Milan dhe Chelsea në bisedime për Maloudan
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: