Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Dossena dëshiron të transferohet në Juventus

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
BLaZzeR


Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 30
Location : n'Pc

Dossena dëshiron të transferohet në Juventus Empty
MesazhTitulli: Dossena dëshiron të transferohet në Juventus   Dossena dëshiron të transferohet në Juventus EmptyFri Jun 05, 2009 3:52 pm

Futbollisti i Liverpoolit, Andrea Dossena, thotë se ai mund të kalojë në Juventus gjatë afatit kalimtar të verës.

Dossena dëshiron të transferohet në Juventus F.0605131335519_m

Mbrojtësi i majtë nuk la shumë mbresa në sezonin e parë në Liverpool, dhe thotë se është marrë vesh me Benitez të largohet nga Anfield gjatë kësaj vere.

“Kam folur me Benitez. Ai është një njeri i shkëlqyeshëm i cili e kupton problemin tim. Ai më tha se nëse marrin ndonjë ofertë konkrete, e cila është e mirë edhe për mua edhe për klubin, ai do të insistojë në transferimin tim”, ka thënë Dossena.

“Do të transferohesha në Juventus. Ata treguan interesim për mua vitin e kaluar, por Liverpool hyri në garë dhe arriti të më marrë. Në Angli luhet individualisht dhe stërvitja më e vështirë nuk zgjat më shumë se 40 minuta. Mua më duhet stërvitje më e gjatë”, ka shtuar italiani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Dossena dëshiron të transferohet në Juventus
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Juventus në kërkim të Mottas
» Juventus vendos kontakte me Scolarin
» Rossi dëshiron Juventusin
» Perry dëshiron angazhim
» Alves e dëshiron Robinhon te Barca

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: