ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Barca shpërblen Iniestan dhe Puyolin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 25
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Barca shpërblen Iniestan dhe Puyolin   Fri Jun 05, 2009 3:53 pm

Njoftohet se Barcelona ka filluar bisedimet për t’i shpërblyer dy nga lojtarët më të mirë të skuadrës, Carles Puyol dhe Andres Iniesta, me kontrata të reja.Sipas “AS”, Blaugranët dëshirojnë t’ia përmirësojnë kontratën Iniestas me shtimin e fitimeve në favor të lojtarit, për shkak të paraqitjeve të jashtëzakonshme këtë sezon, me ç’rast Barca fitoi tre trofetë e mundshme.

Nga ana tjetër, një zëdhënës i Blaugranëve ka deklaruar se katalunasit janë duke biseduar për t’ia zgjatur kontratën mbrojtësit të hekurt, Puyol (e cila përfundon në qershor të vitit 2010).

Ndërkohë, ende mbeten disa çështje të pazgjidhura sa i përket lojtarëve Rafa Marquez, Samuel Eto’o dhe Victor Valdes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Barca shpërblen Iniestan dhe Puyolin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: