ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Cesar shpreson për transferimin e Melos dhe Elanos tek Inter

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 25
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Cesar shpreson për transferimin e Melos dhe Elanos tek Inter   Fri Jun 05, 2009 3:54 pm

Portieri i Interit, Julio Cesar, beson se ardhja e Felipe Melos nga Fiorentina dhe Elanos nga Manchester City, do ta përmirësonte dukshëm skuadrën zikaltër.“Shpresoj që Felipe dhe Elano t’i bashkëngjiten Interit. Ata janë dy mesfushorë të shkëlqyer dhe shpresoj që të arrihet marrëveshja. Të kesh dy lojtarë tjerë brazilianë tek Inter do të ishte shumë e rëndësishme”, ka thënë Cesar për fiorentina.it.

Elano luan te Manchester City që nga viti 2007, ndërsa sezoni që shkoi ishte i pari për Melon te Fiorentina.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Cesar shpreson për transferimin e Melos dhe Elanos tek Inter
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: