ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Lampard: Chelseat i mungon mprehtësia

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 25
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Lampard: Chelseat i mungon mprehtësia   Fri Jun 05, 2009 6:02 pm

Frank Lampard mendon se Chelsea ka nevojë për më shumë mprehtësi në përbërje dhe më shumë depërtueshmëri në sulm.“Nëse shikojmë prapa sezonin që përfundoi, do të shohim se kemi një përbërje të fuqishme dhe futbollistë të mirë, por ndoshta kemi nevojë për më shumë mprehtësi. Pikërisht këtë e ka thënë John Terry kur i ka propozuar Riberyn dhe Villan”, ka thënë Lampard.

“Ndoshta na mungon ajo mprehtësi, dikush që do të na sjellë atë, për shembull ndonjë lojtar anësor ose mesfushor kreativ, ose secili që do të mund të punojë me Drobgan ose Anelkan”, shton më tej anglezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Lampard: Chelseat i mungon mprehtësia
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: