ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Po vazhdojnë zgjedhjet për Parlamentin Evropian

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 25
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Po vazhdojnë zgjedhjet për Parlamentin Evropian   Fri Jun 05, 2009 9:08 pm

Në shumë vende të BE-së po vazhdojnë zgjedhjet për Parlamentin Evropian.Më se 375 milionë njerëz kanë të drejtë vote në këto zgjedhje, që filluan dje e zgjasin katër ditë.

Megjithatë, duket se dalja në zgjedhje do të jetë e ulët.

Pjesa më e madhe e shteteve anëtare të BE-së i mbajnë zgjedhjet këtë të diel, por tashmë ato kanë filluar në Britani dhe në Holandë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Po vazhdojnë zgjedhjet për Parlamentin Evropian
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Lajme-
Kërce tek: