ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Rooney:Barca Dhe Spanja jan me te miret

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 25
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Rooney:Barca Dhe Spanja jan me te miret   Fri Jun 05, 2009 9:23 pm

Pas humbjes në Romë në finalen e ligës së kampioneve, Wayne Rooney tha se lojtari i Barcelonës, Andres Iniesta është lojtari me i mir ne bote por tani aj pranon se ekipi i barcelones dhe kombtarja spanjole janë më të mirët ne botë.Duke folur me gazetarët, të enjten, futbollisti i Manchester United mendimet kthye në ngjarjet që e 27 majit në stadiumin olimpik në kryeqytetin e Italisë.ku tha se barcelona ishte superiore dhe iniesta ishte lojtari me i mir ne bot.

"Unë mendoj se Barcelona dhe Spanja jan me te mirat ne bot qe tregojn fudbol superior. Kjo është më e mira në Evropë, dhe disa lojtarë të saj janë më të mira të në botë si pershembull andres iniesta, xavi dhe puyol."

"Ne jemi të zhgënjyer me humbjen ndaj tyre," shtoi ai.Por ne kemi vendosur te harrojm ate dhe te mendojm per te ardhmen qe te permisojm gabimet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Rooney:Barca Dhe Spanja jan me te miret
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: