ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Roma do ta shesë Mexesin ose Brighin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 25
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Roma do ta shesë Mexesin ose Brighin   Sat Jun 06, 2009 11:40 am

Njëri nga agjentët më të famshëm në Serie A, Dario Canovi, gjatë një emisioni televiziv ka deklaruar se Roma do të detyrohet ta shesë Philippe Mexesin ose Matteo Brighin këtë verë.Sipas tij, Giallorossët patjetër duhet të heqin dorë ose nga mbrojtësi Mexes ose nga mesfushori Brighi, të cilët janë lojtarët që vlejnë më shumë nëse largohen.

“Sipas mendimit tim Roma do ta bëjë një shitje të madhe. Janë dy kandidatë kryesorë: Mexes dhe Brighi”, ka thënë Canovi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Roma do ta shesë Mexesin ose Brighin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: