Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Juve përgatit listën e lojtarëve që do të largohen

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
BLaZzeR


Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 30
Location : n'Pc

Juve përgatit listën e lojtarëve që do të largohen Empty
MesazhTitulli: Juve përgatit listën e lojtarëve që do të largohen   Juve përgatit listën e lojtarëve që do të largohen EmptySat Jun 06, 2009 11:40 am

Pas caktimit zyrtar të Ciro Ferraras si trajner për sezonin e ri, skuadra e Juventusit mund të fillojë në mënyrë më efektive që t’i shqyrtojë gjërat para fillimit të sezonit 2009/2010.

Juve përgatit listën e lojtarëve që do të largohen F.0606093608842_m

Zonja e Vjetër tashmë ka siguruar shërbimet e Fabio Cannavaros, Diegos dhe Gaetano D'Agostinos, që lë të kuptohet se formacioni i zakonshëm 4-4-2 do të ndërrohet në 4-3-1-2.

Sportmediaset.it njofton se Ferrara ka dhënë disa ide se kush duhet të qëndrojë dhe kush duhet të largohet.

Trajneri ka kërkuar qëndrimin e Olof Mellberg me kusht që të ketë më shumë mbrojtës në dispozicion, ndërkohë të riun Sebastian Giovinco do ta shfrytëzojë si zëvendësues të denjë të Diegos për sezonin r i.

Njëri nga lojtarët i cili është më afër largimit nga Bianconerët është sulmuesi francez David Trezeguet, ndërsa nëse vijnë oferta të mira, atëherë Tiago, Christian Poulsen dhe Mauro Camoranesi do të shiten.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Juve përgatit listën e lojtarëve që do të largohen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Barcelona përgatit 60 milionë euro për Riberyn
» Henry dhe Iniesta përfshihen në listën e Barcës
» Iaquinta: Nuk largohem nga Juve
» Juve i hakmerret Lazios
» Juve nuk ngutet për kontratën e Del Pieros

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: