ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Hyseni: Njohjet i sjellim ekskluzivisht ne

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 25
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Hyseni: Njohjet i sjellim ekskluzivisht ne   Sat Jun 06, 2009 11:46 am

Kryeministri i vendit, Hashim Thaçi, gjatë mbledhjes së Qeverisë ka thënë se procesi i lobimit do të vazhdojë në të gjitha qendrat e vendosjes.Po për lobim është deklaruar edhe ministri i Punëve të Jashtme, Skënder Hyseni, i cili ka thënë se të gjitha njohjet janë meritë ekskluzive e punës dhe progresit që ka bërë Qeveria e Kosovës.

Kabineti qeveritar ka miratuar disa pika, ndër të to edhe kërkesën e Ministrisë së Punëve të Jashtme që në strategjinë legjislative për këtë vit të përfshihen edhe Projektligji për marrëveshjet ndërkombëtare dhe Projektligji për zbatimin e sanksioneve të OKB-së.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Hyseni: Njohjet i sjellim ekskluzivisht ne
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Lajme-
Kërce tek: