ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Barca 20 Milion per Cole

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 25
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Barca 20 Milion per Cole   Sat Jun 06, 2009 7:37 pm

Barcelona ka derguar nje ofert Maramendese per Ashley Cole i cili esht duke luajtur per Ekipin e Chelseas dhe Barcelona esht duke pritetur qe se shpejti te dergon oferten prej 20 milion eurosh qe do te bind Chelsean per ta leshuar ate...Barcelona do te dergon nje ofert Per Ashley Cole prej 20 Milion Eurosh qe mund te ben nje mbrojtje Fantastike ne Krahun e Djath Alvesi dhe ne Krahun e Majt Ashley Cole ne qoft se arrihet nje marrveshje ateher barcelona do te ket perforcim te shkelqieshem. Ne Qoft se Lojtari i Chelseas apo klubi nuk do te jen te kenaqur Barcelona ka plotsuar edhe 3 milion plus dhe nuk mendon per nje ofert me shum per te kjo do te jet e funda e klubit katalanas per te.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Barca 20 Milion per Cole
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: