ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Napoli në garë për Cassanon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 25
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Napoli në garë për Cassanon   Sun Jun 07, 2009 10:36 am

Sulmuesi i Sampdorias, Antonio Cassano, i cili kërkohet nga Juventusi dhe Interi, së fundmi ka nxitur interesimin Napolit.Edhe pse mendohet se sulmuesi italian nuk do të largohet nga skuadra gjenovase, megjithatë konsiderohet se skuadra të shumta do të tentojnë transferimin tij gjatë këtij afati kalimtar.

Nëse Ezequiel Lavezzi largohet nga Napoli, atëherë napolitanët do të jenë më të vendosur në kërkimin e tyre për ta blerë ish-sulmuesin e Romës, dhe e njëjta gjë pritet të ndodhë edhe me Interin, nëse largohet sulmuesi kryesor i skuadrës, Zlatan Ibrahimovic.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Napoli në garë për Cassanon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: