ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Shtyhet takimi për Trezeguet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 25
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Shtyhet takimi për Trezeguet   Sun Jun 07, 2009 10:36 am

Takimi i planifikuar të mbahej ndërmjet Antonio Caliendos, agjentit të sulmuesit të Juventusit, David Trezeguet, dhe drejtorit sportiv të Bianconerëve, Alessio Secco, është shtyrë.Dy palët është dashur të takoheshin për të biseduar në lidhje me të ardhmen e sulmuesit francez, mirëpo për shkak të prezantimit të trajnerit të ri, Ciro Ferrara, i cili nënshkroi kontratë të re me Juventusin, ky takim është shtyrë.

“Takimi me Alessio Seccon është shtyrë për shkak të prezantimit të Ciro Ferraras”, ka thënë Caliendo për Datasport.it, i cili ka shtuar se nëse drejtuesit e skuadrës dëshirojnë ta mbajnë klientin e tij, atëherë ata duhet të dinë çfarë të bëjnë për ta mbajtur atë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Shtyhet takimi për Trezeguet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: