ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Arsenali afër angazhimit të Mesut Ozil

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 25
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Arsenali afër angazhimit të Mesut Ozil   Sun Jun 07, 2009 6:08 pm

Arsenal raportohet se është në biseda të avancuara për të marrë shërbimet e yllit të ri të Werder Bremen, Mesut Ozil.Siç shkruan gazeta gjermane Bild, topçinjtë kanë bërë një progres të dukshëm në negociata me klubin gjerman, për të angazhuar mesfushorin 20-vjeçar turk.

Përveç Arsenalit, të interesuar për Ozil raportohet se janë edhe Manchester City dhe Juventus.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Arsenali afër angazhimit të Mesut Ozil
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: