ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Zarate mbetet te Lazio

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 25
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Zarate mbetet te Lazio   Mon Jun 08, 2009 1:09 pm

Presidenti i Lazios, Claudio Lotito, ka paralajmëruar kompletimin e transferimit të Mauro Zarates, duke thënë se ata kanë ndarë mjete të mëdha financiare për argjentinasin.“Procesi i transferimit të Zarates është më i rëndësishëm dhe më i shtrenjtë në kampionat. Lazio shkoi atje (në Katar) pa negociuar për kompensime dhe do të paguajë kesh”, ka thënë Lotito.

“Ne treguam se ky klub investon dhe i respekton detyrimet e veta. Derisa klubet tjera shesin, ne blejmë”, ka shtuar italiani.

Lotito po ashtu pret që nesër në konferencën e shtypit, Delio Rossi të pohojë se do të largohet nga klubi, dhe pastaj drejtuesit do të kërkojnë një strateg të ri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Zarate mbetet te Lazio
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: