ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Oweni preferon Aston Villan

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 25
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Oweni preferon Aston Villan   Mon Jun 08, 2009 4:54 pm

Mediat angleze shkruajnë se sulmuesi i Newcastle United, Michael Owen, dëshiron t’i bashkohet Aston Villas.
Sipas People, Owen do t’ia kthejë shpinën Evertonit, që ka shprehur interesim për shërbimet e anglezit, dhe do t’i bashkohet ish-partnerit të tij të Liverpoolit, Emile Heskey, në Aston Villa.

29-vjeçari do të refuzojë shansin për të nënshkruar me Evertonin, për shkak të së kaluarës së tij në klubin rival të qytetit, Liverpool.

“Michael është plotësisht i vetëdijshëm për interesimin e Evertonit. Por ai ka bërë emër me Liverpoolin dhe t’u bashkohet rivalëve është diçka e parehatshme”, ka thënë burimi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Oweni preferon Aston Villan
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: