ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Reduktimi nuk godet misionin e KFOR-it

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 25
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Reduktimi nuk godet misionin e KFOR-it   Tue Jun 09, 2009 8:21 pm

“Ne mund të reduktohemi sepse policia e Kosovës çdo ditë po bëhet më profesionale, EULEX-i po e bën punën dhe në të vërtetë nuk kemi kërcënime të jashtme apo të brendshme” ka thënë gjenerali Gay, në një intervistë për Radio Kosovën, në 10 vjetorin e KFOR-it.“Ne mund të reduktohemi sepse policia e Kosovës çdo ditë po bëhet më profesionale, EULEX-i po e bën punën dhe në të vërtetë nuk kemi kërcënime të jashtme apo të brendshme” ka thënë gjenerali Gay, në një intervistë për Radio Kosovën, në 10 vjetorin e KFOR-it.

Sipas tij, nëse vendimi politik do të jetë reduktimi i forcave në KFOR, kjo nuk do të ndikojë në mënyrë të madhe në punën dhe misionin e KFOR-it.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Reduktimi nuk godet misionin e KFOR-it
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Lajme-
Kërce tek: