ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Gilardino: U largova nga Milani, por jo për para

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 25
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Gilardino: U largova nga Milani, por jo për para   Tue Jun 09, 2009 10:21 pm

Sulmuesi i dikurshëm i Milanit, Alberto Gilardino, beson se një numër i madh lojtarësh largohen nga skuadrat e tyre për shkak të parave të mëdha që iu ofrohen.Gilla u largua nga Milani sezonin e kaluar për të shkëlqyer te Fiorentina, ndërsa thotë se largimi i tij nuk ka qenë për shkak të parave.

“Kur më është dashur ta marr vendimin unë nuk kam qenë i interesuar te paratë. Thjeshtë kisha dëshirë të kthehem në formën time më të mirë”.

“Kaka dhe Ibrahimovic janë lojtarë të mëdhenj, dhe është e kuptueshme që ata mundohen të arrijnë maksimumin në karrierë”, ka thënë Gilardino.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Gilardino: U largova nga Milani, por jo për para
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: