Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Tevez gjithnjë e më pranë Cityt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
BLaZzeR


Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 30
Location : n'Pc

Tevez gjithnjë e më pranë Cityt Empty
MesazhTitulli: Tevez gjithnjë e më pranë Cityt   Tevez gjithnjë e më pranë Cityt EmptyTue Jun 09, 2009 10:22 pm

Duket se spekulimeve të vazhdueshme për të ardhmen e Carlos Tevezit po u vjen fundi, pasi që mediat britanike njoftojnë se argjentinasi është pranë kalimit te Manchester City.

Tevez gjithnjë e më pranë Cityt F.0609145139774_m

Gazeta “The Guardian” shkruan se Tevez, i cili ka qenë i huazuar te Manchester United, është duke menduar seriozisht për një transferim të mundshëm te rivalët e qytetit.

Të hënën mbrëma madje është thënë se Tevez tashmë ka arritur marrëveshje me ‘pasanikët’, mirëpo asgjë zyrtare nuk është konfirmuar ende.

United dëshiron ta mbajë argjentinasin në Old Trafford, mirëpo hezitojnë ta paguajnë shumën e caktuar nga pronarët e tij, derisa kjo shifër (25.5 milionë funte) nuk është problem për pasanikët e Abu Dhabi Group.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Tevez gjithnjë e më pranë Cityt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Crespo gjithnjë më afër Fiorentinës
» Maicon gjithnjë e më afër largimit nga Interi
» United bën tentimin e fundit për Tevez
» Tevez: Do të fitonim po të kisha luajtur nga fillimi
» Liverpool, City dhe Real në garë për Tevez

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: