Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Pato: Për të ardhmen time, do të flas me Ancelottin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
BLaZzeR


Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 30
Location : n'Pc

Pato: Për të ardhmen time, do të flas me Ancelottin Empty
MesazhTitulli: Pato: Për të ardhmen time, do të flas me Ancelottin   Pato: Për të ardhmen time, do të flas me Ancelottin EmptyTue Jun 09, 2009 10:23 pm

Sulmuesi i Milanit, Alexadre Pato, thotë se për të ardhmen e tij, njeriu i parë me të cilin do të bisedojë është ish-trajneri i tij, Carlo Ancelotti.

Pato: Për të ardhmen time, do të flas me Ancelottin F.0609111729838_m

I riu brazilian së fundi lidhet me një kalim në Chelsea, ku në sezonin e ardhshëm do të menaxhojë ish-trajneri i Milanit, Carlo Ancelotti, njeriu që e solli Paton në San Siro.

Drejtuesit e Milanit paralajmëruar se Kaka do të jetë i vetmi lojtarë që largohet nga Milani, duke përjashtuar largimin e Patos. Por vetë lojtari thotë se e ardhmja e tij do të zgjidhet në fund të muajit.

“Ende asgjë nuk është vendosur. Në fund të qershorit, pas Kupës së Konfederatave, do të takohem me drejtuesit e klubit dhe do të bisedoj për të ardhmen. Por më parë do të bisedoj me Ancelottin. Ai është një njeri i jashtëzakonshëm. Më ka ndihmuar të stabilizohem në Milan dhe në futbollin italian. Para se të vendos për të ardhmen time, do të bisedoj me të”, ka thënë Pato për Gazzetta dello Sport.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Pato: Për të ardhmen time, do të flas me Ancelottin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pirlo i pasigurt për të ardhmen e tij
» Kuze ‘pozitiv’ për të ardhmen e kombëtares
» Rezoluta, akt shumë i rëndësishëm për të ardhmen e vendit tonë
» Pato: Kaka nuk është më, por e kemi Ronaldinhon

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: