ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Paris Hilton në lidhje me Cristiano Ronaldon?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Scoutz

avatar

Numri i postimeve : 30
Pikët : 74
Join date : 21/05/2009

MesazhTitulli: Paris Hilton në lidhje me Cristiano Ronaldon?   Fri Jun 12, 2009 9:04 am

Paris Hilton në lidhje me Cristiano Ronaldon?


Paris
Hilton raportohet se ka lënë të dashurin e saj, lojtarin e bejsbollit,
Doug Reinhardt, me qëllim që të mos ketë problem të bëjë hapat me yllin
e futbollit, Cristiano Ronaldo.
Hilton dhe motra e saj Nicky
ndoqën një ndejë në Hollywood gjatë të mërkurës, pasi bukuroshja
konfirmoi se i kishte dhënë fund romancës së saj me Reinhardt.

Dhe fotografitë e marra nga klubi dhe të publikuara nga TMZ, tregojnë
se Hilton tashmë ia ka vënë syrin një njeriu tjetër, Cristiano
Ronaldos.

Kamerat e kanë kapur bukuroshen duke pëshpëritur, puthur dhe përqafuar
yllin e qeshur, i cili është në rrugë për t’u transferuar nga Anglia në
Spanjë, te Real Madrid. Hilton është larguar nga klubi me motrën e saj,
por raportohet se asaj më vonë sërish i është bashkuar ylli i
futbollit.

“Ai nuk mund t’ia hiqte duart asaj”, kanë thënë personat e pranishëm në klub
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Paris Hilton në lidhje me Cristiano Ronaldon?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: