ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Manchester United "gjuan" Samuel Eto'o

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 25
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Manchester United "gjuan" Samuel Eto'o   Fri Jun 12, 2009 5:03 pmManchester United eshte hedhur ne sulm per te marre Samuel Eto’o nga Barcelona duke vendosur kontaktet e para me katalanasit per arritjen e nje marreveshje.

Me largimin e Ronaldos United kerkon plotesimin e mungeses se lene prej tij ne repartin sulmues. Sipas “Guardian” drejtuesit angleze kane ne shenjestren e tyre vec Eto’o edhe Karim Benzema, Antonio Valencia, Frank Riberi dhe David Silva.

Ne luften per blerjen e kamerunasit United duhet te mposhte edhe konkurencen e ekipit italian Inter.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Manchester United "gjuan" Samuel Eto'o
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: