ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Ronaldo ndjehet i lajkatuar për ofertën e Realit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Scoutz

avatar

Numri i postimeve : 30
Pikët : 74
Join date : 21/05/2009

MesazhTitulli: Ronaldo ndjehet i lajkatuar për ofertën e Realit   Sat Jun 13, 2009 7:25 am

Ronaldo ndjehet i lajkatuar për ofertën e Realit


Cristiano
Ronaldo ka dhënë deklaratën e parë që nga momenti kur Manchester United
pranoi mega-ofertën e Real Madridit për transferimin e yllit portugez
në Bernabeu.
Lojtari më i miri i sezonit 2007/2008
aktualisht gjendet në pushime në SHBA, ndërsa është shprehur për “Fox
Sports” se mburret që dy nga skuad
rat më të mira në botë (Reali dhe
Unitedi) dëshirojnë shërbimet e tij.

“Dëgjova për ofertën këtu në L.A., ndërsa bashkëpunëtorët e mi më
treguan se Manchester Unitedi e ka pranuar atë. Po ashtu kam dëgjuar se
Madridi dëshiron që një ekip m
jekësor të më ekzaminojë, ashtu siç
pritej”.


“Kjo marrëveshje është historike. 80 milionë funte është një shumë e madhe parash”, ka thënë portugezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 25
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Re: Ronaldo ndjehet i lajkatuar për ofertën e Realit   Sat Jun 13, 2009 1:45 pm

WallaH!Reali shume leht kan po e do po e merr!


E murr edhe ket!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Ronaldo ndjehet i lajkatuar për ofertën e Realit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: