ForumForum  PortaliPortali  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Kërko
 
Tema Fundit
Foto e ditës
Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali 2dr876e
IP Address
ip-location
Higuain dhe para per Ibrahimovic
Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali EmptySun Jun 14, 2009 11:07 pm nga Fatlum
Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali Ibra
Real Madridi ia ka ofruar Interit sulmuesin Gonzalo Higuain dhe para për të fituar shërbimet e Zlatan Ibrahimovicit.
Javët e fundit është spekuluar për mundësinë e kalimit të Ibracadabrës te Barcelona në formë shkëmbimi me Samuel Eto'o-n, ndërsa Balugranët duhet t’i paguajnë para shtesë Interit.

Megjithatë, “Marca” shkruan se Reali ka …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
United me ofertë shokuese për Torres
Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali EmptySun Jun 14, 2009 10:52 am nga BLaZzeR
Njoftohet se Manchester Unitedi do të bëjë një ofertë shokuese për sulmuesin e Liverpoolit, Fernando Torres.

Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali F.0614103716847_m

“Sunday Express” shkruan se Djajtë e Kuq do të provojnë transferimin e spanjollit, i cili duhet ta zë vendin e lojtarit në largim- Crisitano Ronaldo, ndërsa i njëjti burim pohon se menaxheri i Unitedit, Sir Alex Ferguson, do të ofrojë 40 milionë funte (47 …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Messi nuk është i shqetësuar për transferimet e Realit
Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali EmptySun Jun 14, 2009 10:52 am nga BLaZzeR
Real Madridi ka siguruar shërbimet e dy nga lojtarët më të mirë në botë, Cristiano Ronaldo dhe Ricardo Kaka, dhe së shpejti pritet ardhje e lojtarëve tjerë të mëdhenj në Bernabeu, ndërsa superylli i Barcelonës, Lionel Messi, nuk është i shqetësuar për këtë gjë.

Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali F.0614102610283_m

“Transferimi i Ronaldos është një transferim i mirë. Me të dhe me Kaka, Reali do të jetë më i …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Ferguson: Kemi bërë gjithçka për ta mbajtur Ronaldon
Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali EmptySun Jun 14, 2009 10:51 am nga BLaZzeR
Menaxheri i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson, ka thënë se ai ka qenë në dijeni që Cristiano Ronaldo do të largohet nga Old Trafford, duke shtuar se Djajtë e Kuq kanë dhënë maksimumin për ta mbajtur atë deri më tani.

Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali F.0614101825975_m

Portugezi gjithmonë ka shprehur dëshirën për të luajtur me Mbretërit e Real Madridit dhe tani duket se do t’i realizohet ëndrra e tij, pasi që …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Juventus në kërkim të Mottas
Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali EmptySun Jun 14, 2009 10:51 am nga BLaZzeR
Juventusi ka vendosur që transferojë mbrojtësin e Udineses, Marco Motta, i cili kaloi një formë të shkëlqyer në gjysmën e dytë të sezonit pas kalimit te Roma në formë huazimi.

Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali F.0614101258333_m


Roma ende është skuadra e favorizuar për të nënshkruar me 23-vjeçarin, mirëpo nëse kryeqytetasit nuk bëjnë një ofertë, atëherë Bianconerët do ta kenë mundësinë ta transferojnë …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Buffon: Brazili favorit për Kupën e Konfederatave
Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali EmptySun Jun 14, 2009 10:50 am nga BLaZzeR
Portieri i Italisë, Gianluigi Buffon, ka folur për përfaqësueset favorite për ta fituar Kupën e Konfederatave, duke pohuar se Brazili mbetet favoriti kryesor për ta fituar turneun, i cili fillon të dielën.

Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali F.0614003610470_m


“Brazili ka më shumë kualitet dhe më shumë talentë. Mirëpo edhe ne (Italia) dhe Spanja do të mundohemi të fitojmë. Për mua ky turne vlen shumë, pasi që …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Wenger: Arsenali do të jetë fitues sezonin e ardhshëm
Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali EmptySun Jun 14, 2009 10:50 am nga BLaZzeR
Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, është i bindur se ekipi i tij do të sjellë medalje në Emirates në sezonin e ardhshëm, për të parën herë në katër vite.

Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali F.0613213551634_m

“Çfarë kanë arritur tashmë këta lojtarë në atë moshë, është e pashpjegueshme. Ata lojtarë janë fitues, ata do të zgjerohen dhe ata janë shumë, shumë të ri. Të jesh në top katërshen evropiane dhe …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Roma interesohet për Shevchenkon?
Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali EmptySun Jun 14, 2009 10:49 am nga BLaZzeR
Roma raportohet se është duke u interesuar për shërbimet e sulmuesit të Chelseat, Andriy Shevchenko, bën të ditur Daily Mail.

Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali F.0613212818428_m

Ekipi italian pret të marrë sulmuesin ukrainas si transferim të lirë, pas edhe një sezoni të tij të dështuar, kësaj here i rikthyer si huazim te Milani.

32-vjeçari ka edhe një vit të mbetur në kontratën e tij, por i është thënë se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Barcelona përgatit 60 milionë euro për Riberyn
Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali EmptySun Jun 14, 2009 10:49 am nga BLaZzeR
Mediat spanjolle përcjellin lajmin se Pep Guardiola ka kërkuar nga drejtuesit e klubit të bëjnë gjithçka për të sjellë mesfushorin Frank Ribery në Camp Nou sezonin e ardhshëm.

Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali F.0613200116677_m


Francezi është cak i shumë klubeve, mes tjerash edhe Real Madridit, Manchester United, Chelseat dhe Barcelonës.

Florentino Perez publikisht ka pranuar interesimin e tij për Riberyn, por ka …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Ronaldo ndjehet i lajkatuar për ofertën e Realit
Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali EmptySat Jun 13, 2009 7:25 am nga Scoutz
Ronaldo ndjehet i lajkatuar për ofertën e Realit
Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali F.0611220755185_m

Cristiano
Ronaldo ka dhënë deklaratën e parë që nga momenti kur Manchester United
pranoi mega-ofertën e Real Madridit për transferimin e yllit portugez
në Bernabeu.
Lojtari më i miri i sezonit 2007/2008
aktualisht gjendet në pushime në SHBA, ndërsa është shprehur për “Fox
Sports” se mburret që dy nga skuad
rat më …

[ Më shumë ]
Komentet: 1
Mourinho: Ardhja e Decos do të ishte mahnitëse
Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali EmptySat Jun 13, 2009 1:43 pm nga BLaZzeR
Trajneri i Interit, Jose Mourinho, dëshiron me çdo kusht ta transferojë mesfushorin e Chelseat, Deco.

Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali F.0613131459154_m

Pas transferimit nga Barcelona, Deco nuk tregoi formë të mirë në Stamford Bridge, ku është i pakënaqur dhe planifikon të largohet gjatë këtij afati kalimtar.

“Deco më ndihmoi të shpallem kampion i Evropës (me Porton) dhe unë i ndihmova atij të shpallet lojtari …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Rossi dëshiron Juventusin
Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali EmptySat Jun 13, 2009 1:43 pm nga BLaZzeR
Sulmuesi italian i Villarrealit, Giuseppe Rossi, ka pranuar se do t’i pëlqente të luante në Serie A duke i dërguar kështu një mesazh skuadrës së Juventusit, e cila është e interesuar për shërbimet e tij.

Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali F.0613130157781_m

Rossi ka kontratë me Nëndetësen e Verdhë deri në vitin 2013, mirëpo ai është shprehur se nëse Zonja e Vjetër dëshiron shërbimet e tij dhe nëse Villarreali e …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Reali ofron Heinzen dhe Robbenin për Xabin
Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali EmptySat Jun 13, 2009 1:42 pm nga BLaZzeR
Real Madridi po vazhdon me punën për të ndërtuar “formacionin e ëndrrave”, ndërsa mesfushori i Liverpoolit, Xabi Alonso, është në listën e transferimeve të Florentino Perez.

Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali F.0613122303859_m


Tablodi britanik “The Sun” njofton se presidenti i Los Blancos ia ka ofruar Liverpoolit anësorin Arjen Robben për shkëmbim “kokë për kokë” me Xabin.

Reali tashmë ka bërë një …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Ribery do ta zëvendësojë Ronaldon..
Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali EmptySat Jun 13, 2009 7:31 am nga Scoutz
Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali F.0612190744855_mRibery do ta zëvendësojë Ronaldon?


[b]Djajtë e
Kuq, të cilët do ta shesin Cristiano Ronaldon për një shumë të madhe
parash te Real Madridi, janë vënë pas yllit të Bayern Munichut, Franck
Ribery, shkruan në faqen zyrtare të Manchester United.
[/b]Krahas
emrave për të cilët është i interesuar United, siç janë Arjen Robben
(Real Madrid), David Silva (Valencia), Antonio …


[ Më shumë ]
Komentet: 0
Alves e dëshiron Robinhon te Barca
Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali EmptySat Jun 13, 2009 7:30 am nga Scoutz
Alves e dëshiron Robinhon te Barca


[b]Mbrojtësi
brazilian i Barcelonës, Daniel Alves, i ka këshilluar drejtuesit e
skuadrës nga Camp Nou që ta transferojnë sulmuesin e Mancheter Cityt,
Robinho.
“Edhe pse nuk kemi realizuar transferime të mëdha si Real Madridi, skuadra jonë është e fuqishme”.
[/b]Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali F.0612190030901_m

“Nëse më lejohet të rekomandoj ndonjë lojtar, atëherë do të …


[ Më shumë ]
Komentet: 0
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
BLaZzeR (649)
Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali Vote_lcapArdhmeria Juaj   ::Forum - Portali Voting_barArdhmeria Juaj   ::Forum - Portali Vote_rcap 
DjMana (211)
Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali Vote_lcapArdhmeria Juaj   ::Forum - Portali Voting_barArdhmeria Juaj   ::Forum - Portali Vote_rcap 
Powery (90)
Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali Vote_lcapArdhmeria Juaj   ::Forum - Portali Voting_barArdhmeria Juaj   ::Forum - Portali Vote_rcap 
Scoutz (30)
Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali Vote_lcapArdhmeria Juaj   ::Forum - Portali Voting_barArdhmeria Juaj   ::Forum - Portali Vote_rcap 
Fatlum (24)
Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali Vote_lcapArdhmeria Juaj   ::Forum - Portali Voting_barArdhmeria Juaj   ::Forum - Portali Vote_rcap 
Power (3)
Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali Vote_lcapArdhmeria Juaj   ::Forum - Portali Voting_barArdhmeria Juaj   ::Forum - Portali Vote_rcap 
con[T]rast (3)
Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali Vote_lcapArdhmeria Juaj   ::Forum - Portali Voting_barArdhmeria Juaj   ::Forum - Portali Vote_rcap 
RexhaoSs (1)
Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali Vote_lcapArdhmeria Juaj   ::Forum - Portali Voting_barArdhmeria Juaj   ::Forum - Portali Vote_rcap 
InjecTeD. (1)
Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali Vote_lcapArdhmeria Juaj   ::Forum - Portali Voting_barArdhmeria Juaj   ::Forum - Portali Vote_rcap 
WeedD. (1)
Ardhmeria Juaj   ::Forum - Portali Vote_lcapArdhmeria Juaj   ::Forum - Portali Voting_barArdhmeria Juaj   ::Forum - Portali Vote_rcap 
Video e ditës
June 2020
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 13 më Wed Jul 31, 2019 4:34 pm