Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Spalletti: Kurrë nuk kam kontaktuar me Juventusin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
BLaZzeR


Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 30
Location : n'Pc

Spalletti: Kurrë nuk kam kontaktuar me Juventusin Empty
MesazhTitulli: Spalletti: Kurrë nuk kam kontaktuar me Juventusin   Spalletti: Kurrë nuk kam kontaktuar me Juventusin EmptySat May 23, 2009 8:22 pm

[b]Trajneri i Romës, Luciano Spalletti, mohon të ketë kontaktuar me drejtues të Juventusit, derisa ekipi nga kryeqyteti italian është në kërkim të pozitës së gjashtë në tabelën e Serie A në dy ndeshjet e fundit të sezonit.
Spalletti: Kurrë nuk kam kontaktuar me Juventusin F.0523165815705_m
Në prag të derbit përballë Milanit, trajneri i Romës mbetet optimist se ekipi i tij do të arrijë ta sigurojë pozitën e gjashtë në tabelë.

“Kam besim të plotë në kualitetin e ekipit tim. Do të jetë një ndeshje e vështirë kundër Milanit. Krahas faktit që do të luajmë kundër një ekipi të shkëlqyeshëm, duhet të vijmë në shtëpi me rezultat pozitiv dhe kjo nuk është e lehtë për t’u realizuar”, ka thënë Spalletti.

“Kurrë nuk kam pasur kontakte me Juventusin. Duhet të takohem me zyrtarët e klubit (Romës) dhe do të shohim. Familja Sensi më ka dhënë gjithçka dhe gjithmonë kam pasur raporte të mira me ta”, ka shtuar trajneri italian.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Spalletti: Kurrë nuk kam kontaktuar me Juventusin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rossi dëshiron Juventusin
» Pitt: Jam më i lumtur se kurrë
» Clapton: Kurrë nuk do të heqë dorë nga muzika

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: