Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Gibson pranon shtatzëninë e të dashurës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
BLaZzeR


Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 30
Location : n'Pc

Gibson pranon shtatzëninë e të dashurës Empty
MesazhTitulli: Gibson pranon shtatzëninë e të dashurës   Gibson pranon shtatzëninë e të dashurës EmptyTue May 26, 2009 1:06 pm

Mel Gibson, gjatë qëndrimit në karrigen e nxehtë në shout të Jay Leno, “The Tonight Show”, ka konfirmuar se e dashura e tij, Oksana Grigorieva, është shtatzënë.
Gibson pranon shtatzëninë e të dashurës F.0526103910181_m
Aktori foli haptas me shoumenin, i cili i bëri pyetje për prishjen e martesës dhe bëri shaka me të rreth daljes me femra të reja, episod ky që do të transmetohet të hënën, më 1 qershor.

“Gruaja ime dhe unë, martesa jonë përfundoi tre vite më herët dhe ne jemi të ndarë që atëherë. Këto gjëra ndodhin. Është gjë e vështirë, është dëshpëruese, por e dini ajo është një grua e shkëlqyeshme, ne kemi fëmijë së bashku. Ne jemi miq...”, ka thënë aktori.

Leno më pas ka bërë shaka duke e pyetur Gibson për të dashurën e tij të re, “Sa vjeçare është ajo, 17, 18?”.

Aktori ka thënë se këngëtarja ruse është 40-vjeçare, para se të pranojë se ajo ishte shtatzënë. “Është e vërtetë. Do të kemi një fëmijë”, ka shtuar Gibson.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Gibson pranon shtatzëninë e të dashurës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mel Gibson blen makinë anti-stres

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: V.I.P & Show Biz-
Kërce tek: