ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Nderroi jete vajza e Majk Tajsonit ( bokserit te dikurshem)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FatlumNumri i postimeve : 24
Pikët : 75
Join date : 27/05/2009

MesazhTitulli: Nderroi jete vajza e Majk Tajsonit ( bokserit te dikurshem)   Fri May 29, 2009 2:56 pm

Vajza katërvjeçare e legjendës së boksit Majk Tajson mbrëmë ndërroi jetë në spitalin në Feniks, pasi që paraprakisht u lëndua rëndë në shiritin lëvizës për vrapim në shtëpinë familjare.
E alivanosura Eksodus Tajson është gjetur nga vëllai i saj më i moshuar i cili menjëherë e ka thirr nënën e tyre.
Sipas burimeve spitalore, vajza fatkeqe është ngulfatur në kabllot e rrymës, që kanë qenë zvarrë në makinën për vrapim, e cila ka qenë e shkyçur.
Familja Tajson u falënderua për mbështetjen e madhe të opinionit, por kërkoi që t`u lejohet privatësi, që veçanërisht ka të bëjë me tabloidet dhe paparacët lokalë. /Makfaks
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nderroi jete vajza e Majk Tajsonit ( bokserit te dikurshem)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Lajme-
Kërce tek: