Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Spector shpallet fajtor për vrasjen e Clarkson

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
BLaZzeR


Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 30
Location : n'Pc

Spector shpallet fajtor për vrasjen e Clarkson Empty
MesazhTitulli: Spector shpallet fajtor për vrasjen e Clarkson   Spector shpallet fajtor për vrasjen e Clarkson EmptySat May 30, 2009 1:26 pm

Phil Spector, i cili kishte punuar me yje si Beatles e Rolling Stones, do të vuajë 15 vite burg për vrasje të shkallës së dytë dhe katër vite për shfrytëzim personal të armës.

Spector shpallet fajtor për vrasjen e Clarkson F.0530131019864_m

Producenti ishte akuzuar për vrasjen e aktores Lana Clarkson, gjashtë vite më herët.

Clarkson vdiq nga vrasja me armë në gojë e marrë në hollin e shtëpisë së Spector, në Alhambra, Kaliforni, në vitin 2003. Dyshja ishin takuar disa orë më herët në një klub në Hollywood.

Në fillim të rastit, në të cilin Spector nuk kishte dhënë dëshmi, mbrojtja tha se aktorja kishte bërë vetëvrasje. Edhe pse Spector kishte mohuar se ka vrarë viktimën, ish-vozitësi i tij kishte dëshmuar se ai e kishte parë atë duke mbajtur pistoletë menjëherë pas vrasjes së Clarkson, dhe duke thënë “Sapo vrava dikë”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Spector shpallet fajtor për vrasjen e Clarkson
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Terry: Nuk jam fajtor për shkarkimin e Mourinhos

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: V.I.P & Show Biz-
Kërce tek: