Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Data e zgjedhjeve pas takimit me KQZ-në dhe përfaqësuesit e partive politike

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
BLaZzeR


Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 30
Location : n'Pc

Data e zgjedhjeve pas takimit me KQZ-në dhe përfaqësuesit e partive politike Empty
MesazhTitulli: Data e zgjedhjeve pas takimit me KQZ-në dhe përfaqësuesit e partive politike   Data e zgjedhjeve pas takimit me KQZ-në dhe përfaqësuesit e partive politike EmptySat May 30, 2009 1:28 pm

Gjatë pjesëmarrjes në përurimin e katër projekteve të infrastrukturës rrugore në komunën e Suharekës, presidenti i Republikës së Kosovës, Fatmir Sejdiu, veç tjerash, u prononcua para gazetarëve edhe lidhur me datën e zgjedhjeve lokale në vend.

Data e zgjedhjeve pas takimit me KQZ-në dhe përfaqësuesit e partive politike F.0530130113331_m

Presidenti Sejdiu theksoi se para caktimit të datës së zgjedhjeve lokale, do të takohet me KQZ-në, Sekretariatin e këtij komisioni dhe përfaqësuesit e të gjitha partive politike.

Sejdiu foli edhe në lidhje me anulimin e vizitës në Maqedoni duke thënë se edhe në të ardhmen do të respektojë parimin e reciprocitetit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Data e zgjedhjeve pas takimit me KQZ-në dhe përfaqësuesit e partive politike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kuçi: Ligji për Financimin e Partive gati para zgjedhjeve
» LDD: Të caktohet data e zgjedhjeve sa më parë
» LDD: Të caktohet data e zgjedhjeve sa më parë
» Kuçi: Vendet t’i tërheqin përfaqësuesit e tyre nga UNMIK-u
» KQZ kërkon më shumë gra në politikë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Lajme-
Kërce tek: