Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Pellegrini: Nuk do ta ndërroj filozofinë për shkak të Realit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Powery
Moderator
Moderator
Powery


Numri i postimeve : 90
Pikët : 260
Join date : 19/05/2009

Pellegrini: Nuk do ta ndërroj filozofinë për shkak të Realit Empty
MesazhTitulli: Pellegrini: Nuk do ta ndërroj filozofinë për shkak të Realit   Pellegrini: Nuk do ta ndërroj filozofinë për shkak të Realit EmptyTue Jun 02, 2009 9:17 pm

Pellegrini: Nuk do ta ndërroj filozofinë për shkak të Realit Foto_361816_CAS

Trajneri i ri i Real Madridit, Manuel Pellegrini, është zotuar se do të vazhdojë ta ndjekë stilin e tij të lojës për t’i realizuar qëllimet në Bernabeu.

Strategu kilian sot edhe zyrtarisht u prezantua nga ana e presidentit të ri të klubit spanjoll, Florentino Perez.

“Nuk do ta ndryshoj filozofinë time për shkak të Realit, sërish do të jem po ky. Në të njëjtën kohë jam i lumtur dhe ambicioz. Gjithmonë e dija se do të vijë dita kur do ta drejtoj Realin”, ka thënë Pellegrini, i cili ka 23 vite përvojë si trajner.

“Pata fat që Florentino më zgjodhi mua për të realizuar atë projekt të madh. Mendoj se do të arrij të dëshmoj se e ka bërë zgjidhjen e duhur. Presioni më jep motiv shtesë për punë dhe kritikat e shtypit nuk do të më ndryshojnë”, ka shtuar kiliani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pellegrini: Nuk do ta ndërroj filozofinë për shkak të Realit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Inter i hidhëruar me Realin për shkak të kontaktit me Mourinhon
» Tre kandidatë për trajner të Realit
» Perez: Wengeri refuzoi ofertën e Realit
» Ronaldo ndjehet i lajkatuar për ofertën e Realit
» Messi nuk është i shqetësuar për transferimet e Realit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: