Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Diarra: Do të qëndroj te Reali

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
BLaZzeR


Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 30
Location : n'Pc

Diarra: Do të qëndroj te Reali Empty
MesazhTitulli: Diarra: Do të qëndroj te Reali   Diarra: Do të qëndroj te Reali EmptySun Jun 07, 2009 10:37 am

Edhe pse ka munguar gjatë gjithë sezonit të kaluar për shkak të lëndimit, mesfushori i Real Madridit, Mahamadou Diarra, thotë se ai nuk do të largohet nga Bernabeu.

Diarra: Do të qëndroj te Reali F.0607102157209_m

“Jam i gatshëm për ta filluar sezonin e ri. Dua t’i dëshmoj trajnerit të ri se mund të jem i dobishëm për skuadrën”.

“Në media ka shumë spekulime, mirëpo askush nga klubi nuk më ka thënë se nuk jam i nevojshëm për sezonin e ardhshëm”.

“Gjërat po shkojnë mirë (me rikuperimin) dhe unë jam optimist që kur të fillojnë ndeshjet para-sezonale do të jem në gjendje të stërvitem me bashkëlojtarët e mi”.

“Nëse vijnë të gjithë lojtarët për të cilët flitet, do të jetë sensacionale të luash këtu, edhe pse do të jetë vështirë për të fituar vend në formacionin bazë”, ka thënë Diarra.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Diarra: Do të qëndroj te Reali
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nani: Do të qëndroj te United
» Kaka: Dua të qëndroj te Milan dhe kjo gjë ka marrë fund
» Heinze: Dua të mbetem te Reali
» Reali konfirmon interesimin për Riberyn
» Chelsea dhe Reali në garë për Maicon

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: