Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Toni: Mund të largohem nga Bayerni

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
BLaZzeR


Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 30
Location : n'Pc

Toni: Mund të largohem nga Bayerni Empty
MesazhTitulli: Toni: Mund të largohem nga Bayerni   Toni: Mund të largohem nga Bayerni EmptyWed Jun 10, 2009 11:54 am

Sulmuesi i Bayern Munichut dhe i kombëtares italiane, Luca Toni, ka thënë se ka mundësi që ai të largohet nga ekipi gjerman, sidomos pas arritjes së Mario Gomez.

Toni: Mund të largohem nga Bayerni F.0610085132761_m

Pasi ka blerë sulmuesin Mario Gomez nga Stuttgart, Bayern Munich mund të detyrohet të shesë njërin nga sulmuesit tjerë.

“Katër sulmues, janë pak si shumë në Bayern. Është e mundur që unë të largohem në drejtim tjetër”, ka thënë Toni.

Toni iu bashkua Bayernit nga Fiorentina në vitin 2007. Më herët ai kishte luajtur edhe në Palermo dhe Brescia, ku në këtë të fundit kishte pasur në skuadër edhe trajnerin aktual të Barcelonës, Pep Guardiola, për të cilën arsye italiani së fundi është lidhur me një kalim edhe te klubi katalanas.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Toni: Mund të largohem nga Bayerni
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Iaquinta: Nuk largohem nga Juve
» Capello: Interi mund të luante në finale
» Maicon mund të largohet nga Inter
» Menez mund të largohet nga Roma
» Capello: Rooney mund të bëhet edhe më i mirë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: