Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Drogba dëshiron të mbetet në Chelsea

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
BLaZzeR


Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 30
Location : n'Pc

Drogba dëshiron të mbetet në Chelsea Empty
MesazhTitulli: Drogba dëshiron të mbetet në Chelsea   Drogba dëshiron të mbetet në Chelsea EmptySat May 23, 2009 10:44 pm

Sulmuesi i Chelseat, Didier Drogba, ka deklaruar se dëshiron të qëndrojë në Stamford Bridge deri sa ta duan atje.
Drogba dëshiron të mbetet në Chelsea F.0523214836174_m
Pas incidentit në ndeshjen kundër Barcelonës, spekulimet për një largim të tij nga Chelsea janë më të shpeshta. Megjithatë sulmuesi i bluve deklaroi edhe një herë se është i lumtur dhe se dëshiron të qëndrojë në Stamford Bridge.

“Besoj se e ardhmja e Chelseat do të jetë e shkëlqyeshme pasi kemi bërë diçka për të cilën shumë futbollistë dëshirojnë të vijnë këtu. Ata e dinë se nëse vijnë këtu, çdo vit do të luftojnë për trofe”, ka thënë Drogba.

“Ky klub tashmë ka qenë historik, por është bërë edhe më shumë. Jam krenar që jam pjesë e gjithë kësaj dhe dua të mbetem këtu derisa të më dëshirojnë”, ka përfunduar sulmuesi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Drogba dëshiron të mbetet në Chelsea
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Drogba dëshiron të mbetet në Chelsea
» Adebayor dëshiron të mbetet te Arsenali
» Ancelotti dëshiron Paton në Chelsea
» Drogba planifikon të luajë në Itali
» Drogba do të kërkojë falje sërish

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: