Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Ferrara dëshiron ta ruajë pozitën e trajnerit të Juves

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Powery
Moderator
Moderator
Powery


Numri i postimeve : 90
Pikët : 260
Join date : 19/05/2009

Ferrara dëshiron ta ruajë pozitën e trajnerit të Juves Empty
MesazhTitulli: Ferrara dëshiron ta ruajë pozitën e trajnerit të Juves   Ferrara dëshiron ta ruajë pozitën e trajnerit të Juves EmptySun May 24, 2009 10:50 am

Ferrara dëshiron ta ruajë pozitën e trajnerit të Juves C_3_Media_149193_immagine_det

Trajneri i përkohshëm i Juventusit, Ciro Ferrara, thotë se ai dëshiron një detyrë të përhershme në stolin e biankonerëve.

“Janë emocione të mëdha dhe të fuqishme, të ndryshme nga ato që kam pasur viteve të fundit. Është një aventurë ngazëlluese dhe jam i lumtur që jam këtu. E pranoj pa hezitim se ky është një rast i madh për mua, dhe tash përgjigja ime më e mirë do të jetë në rezultate”, ka thënë Ferrara.

“Kurrë nuk kam menduar se do të jem në këtë stol me dy ndeshje të mbetura në fund të sezonit. Do ta shfrytëzoj rastin tim. Tash jam trajner dhe kjo është ajo që dua të bëj tash e tutje”.

“Menaxheri gjeneral nuk më ka garantuar sezonin e ardhshëm, por më ka dhënë shpresa. Fitoret në këto ndeshje mund të jenë shumë të rëndësishme për mua dhe një bonos në aspektin e të ardhmes”, ka shtuar italiani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ferrara dëshiron ta ruajë pozitën e trajnerit të Juves
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ferrara krenar që është trajner i Juves
» Atletico Madrid siguron pozitën e katërt
» Trezeguet drejt rivalëve të përjetshëm të Juves?
» Rossi dëshiron Juventusin
» Perry dëshiron angazhim

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: