ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Marchisio lëvdon Cannavaron dhe Diegon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 24
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Marchisio lëvdon Cannavaron dhe Diegon   Tue May 26, 2009 7:11 pm

Të martën Juventusi ka zyrtarizuar transferimin e mesfushorit të Werder Bremenit, Diego, lojtarit të dytë pas Fabio Cannavaros, i cili ditë më parë iu kthye Zonjës së Vjetër, ndërsa mesfushori i ri i Bianconerëve, Claudio Marchisio, ka thënë fjalë të mira për dy, tashmë bashkëlojtarët e tij.

“Klubi ka reaguar menjëherë dhe në mënyrën më të mirë për përforcimin e skuadrës”.

“Edhe këtë vit luajtëm mirë në Ligën e Kampionëve, mirëpo do të kemi nevojë për yje dhe për përvojë në sezonin e ri”.

“Cannavaro dhe Diego janë lojtarë të nivelit të larët”, ka thënë Maechisio për “Corriere dello Sport”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Marchisio lëvdon Cannavaron dhe Diegon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: