Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Adela: Kisha shumë ankth brenda

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
BLaZzeR


Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 30
Location : n'Pc

Adela: Kisha shumë ankth brenda Empty
MesazhTitulli: Adela: Kisha shumë ankth brenda   Adela: Kisha shumë ankth brenda EmptyThu May 28, 2009 8:54 pm

Banorja më e famshme e edicionit të sivjetmë të shout real “Big Brother Albania”, Adeljada, e cila përfundoi e dyta në garën për të fituar 70.000 euro, është shprehur se kishte pasur shumë frikë për ditën kur do të dalë nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.
Adela: Kisha shumë ankth brenda F.0528171938936_m
“Kisha shumë ankth. Për puthjen që njerëzit kishin parë, për Adelën që ishte aty brenda, nga dita e parë deri kur dola. Nuk e dija si do më prisnin. Nuk e dija nëse pëlqehesha unë jashtë si njeri, apo gjykohesha nga të tjerët. Fakti që kalonin javë dhe kuptoja që njerëzit më donin aty brenda më bënte të kuptoja diçka. Vetëm ne që kemi jetuar aty brenda e dimë se aty është një pasiguri e madhe për gjërat që ndodhin dhe nuk e ke idenë se si mund të duken”, është shprehur Adela në emisionin “Top Show”.

Ndërkohë, Adela ka zbuluar se Qetsori ka fituar me vetëm 100 vota më tepër kundrejt saj: “Pjesa më e madhe e publikut më ka votuar dhe më ka mbështetur. Janë vetëm 100 (votues) më shumë që e kanë votuar Qetsorin”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Adela: Kisha shumë ankth brenda
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Tevez: Do të fitonim po të kisha luajtur nga fillimi
» Adela dhe Bjordi bashkëjetojnë, një fanse ua paguan qiranë
» Hadise brenda nje muaji fiton 1.5 milione $
» KQZ kërkon më shumë gra në politikë
» Sejdiu do ta shpallë datën brenda afatit ligjor

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: V.I.P & Show Biz-
Kërce tek: