Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Tevez: Do të fitonim po të kisha luajtur nga fillimi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
BLaZzeR


Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 30
Location : n'Pc

Tevez: Do të fitonim po të kisha luajtur nga fillimi Empty
MesazhTitulli: Tevez: Do të fitonim po të kisha luajtur nga fillimi   Tevez: Do të fitonim po të kisha luajtur nga fillimi EmptyFri May 29, 2009 3:08 pm

Carlos Tevez llogarit se Manchester United ndoshta nuk do të kishte humbur finalen e Ligës së Kampionëve nëse ai do të ishte në përbërjen startuese të ekipit.
Tevez: Do të fitonim po të kisha luajtur nga fillimi F.0529134959978_m
Derisa ardhmja e Tevez në United vazhdon të jetë e pasigurt, argjentinasi nuk e fsheh dëshpërimin për dështimin të ngrejë trofeun e Ligës së Kampionëve.

“Doja të isha në përbërjen startuese në Romë, por ky është vendim i trajnerit. Nëse do të kishim ndonjë strategji më sulmuese që nga minuta e parë, ndoshta edhe rezultati do të ishte më ndryshe”, ka thënë Tevez.

“Ishte një periudhë e mirë për mua, por mendoj se do të duhej të kisha luajtur më shumë. Ende nuk është zgjidhur e ardhmja ime. Agjentët e mi negociojnë dhe pres që të dëgjoj lajme nga ta”, ka përfunduar argjentinasi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Tevez: Do të fitonim po të kisha luajtur nga fillimi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Barcelona ka luajtur futbollin me te mire ne Evrope
» Adela: Kisha shumë ankth brenda
» United bën tentimin e fundit për Tevez
» Tevez gjithnjë e më pranë Cityt
» Liverpool, City dhe Real në garë për Tevez

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: