ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Motra tre vjeqare vret vellaun e tij 2 vjeqar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FatlumNumri i postimeve : 24
Pikët : 75
Join date : 27/05/2009

MesazhTitulli: Motra tre vjeqare vret vellaun e tij 2 vjeqar   Fri May 29, 2009 2:54 pm

Një djalë 2 vjeçar vdiq, pasi u qëllua aksidentalisht nga motra e tij tre vjeçe në Kaliforni. Sipas policisë, vajza ka gjetur një armë gjysmë automatike të kalibrit 45 mm, poshtë krevatit të prindërve të vet. Ajo ka marrë armën, dhe e ka shkrepur ndaj të vëllait, gabimisht. Djali, pasi ka marrë plumbin në kraharor, ka vdekur. Dërgimi i djalit në qendrën mjekësore të Kernit, duket se ishte i vonuar, pasi 2 vjeçari nuk mund të shpëtonte. Policia tha se në kohën e vrasjes, asnjë prej prindërve nuk gjendej në shtëpi; nëna kishte dalë të bënte pazar, ndërsa babai ishte në punë. Policia këshilloi të gjithë ata që posedojnë armë me leje, ti mbajnë larg fëmijëve, në vende të fshehta dhe të sigurta.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Motra tre vjeqare vret vellaun e tij 2 vjeqar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Lajme-
Kërce tek: