Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Guardiola dëshiron skuadër më të madhe sezonin e ardhshëm

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
BLaZzeR


Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 30
Location : n'Pc

Guardiola dëshiron skuadër më të madhe sezonin e ardhshëm Empty
MesazhTitulli: Guardiola dëshiron skuadër më të madhe sezonin e ardhshëm   Guardiola dëshiron skuadër më të madhe sezonin e ardhshëm EmptySat May 30, 2009 6:02 pm

Barcelona i ka fituar të gjitha trofetë e mundshme këtë sezon, mirëpo trajneri Pep Guardiola planifikon të krijojë një skuadër edhe më të madhe në sezonin e ri.
Guardiola dëshiron skuadër më të madhe sezonin e ardhshëm F.0530174333884_m
“Vitin e ardhshëm do të ketë shumë ndeshje dhe thuajse nuk do të ketë kohë për të dhënë instruksione, pasi që po afrohet Kampionati Botëror dhe do të luhen afër 70 ndeshje, prandaj mendoj se do të ishte më mirë po të kishim një skuadër më të madhe”.

“Nuk e di nëse jemi skuadra më e mirë në botë, por mund të them se jemi skuadra e cila kemi treguar lojën më të mirë këtë vit. Ndërsa e di qartë se unë nuk jam trajneri më i mirë në botë”, kanë qenë disa nga fjalët e Guardiolas në një intervistë për gazetën spanjolle “Marca”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Guardiola dëshiron skuadër më të madhe sezonin e ardhshëm
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gerrad: Sezonin e ardhshëm vjen titulli
» Arshavin plot vetëbesim për sezonin e ardhshëm
» Wenger: Arsenali do të jetë fitues sezonin e ardhshëm
» Mancini: Dëshiroj një skuadër joitaliane
» Guardiola:Un Pergezoj Lojtart ne Emer te gjithve qe e duan Barca’n

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: