Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Gerrad: Sezonin e ardhshëm vjen titulli

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Powery
Moderator
Moderator
Powery


Numri i postimeve : 90
Pikët : 260
Join date : 19/05/2009

Gerrad: Sezonin e ardhshëm vjen titulli Empty
MesazhTitulli: Gerrad: Sezonin e ardhshëm vjen titulli   Gerrad: Sezonin e ardhshëm vjen titulli EmptyThu May 21, 2009 10:28 pm

Gerrad: Sezonin e ardhshëm vjen titulli Steven_gerrard_1

Simboli i Të Kuqve, Steven Gerrard, është shprehur të enjten se përvoja të cilën e kanë fituar lojtarët e Liverpoolit këtë sezon, do t’u ndihmojë që në sezonin e ardhshëm të shpallen kampionë të Ligës Premier.

“Ky sezon ishte hera e parë që kam qenë i përfshirë në garën për titull dhe personalisht jam kënaqur duke e bërë një gjë të tillë, po ashtu janë kënaqur edhe lojtarët tjerë”.

“Megjithatë nuk patëm fat ta fitonim Ligën, mirëpo mund të shfrytëzojmë shumë gjëra pozitive nga ky sezon. Mendoj se mund ta shfrytëzojmë përvojën e këtij sezoni ashtu që sezonin e ardhshëm ta fillojmë me vetëbesim të plotë”.

“Për ta fituar Ligën Premier nevojitet eksperienca e të qenit i përfshirë në garën për titull, dhe le të shpresojmë se përvoja të cilën e kemi fituar këtë sezon do të na ndihmojë të jemi më të mirë në sezonin e ardhshëm”, ka thënë kapiteni për faqen zyrtare të Liverpoolit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gerrad: Sezonin e ardhshëm vjen titulli
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Arshavin plot vetëbesim për sezonin e ardhshëm
» Guardiola dëshiron skuadër më të madhe sezonin e ardhshëm
» Wenger: Arsenali do të jetë fitues sezonin e ardhshëm
» Liverpool përfundon sezonin me fitore
» Kampioni mbyll sezonin me fitore

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: