Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Florentino do të paguajë 60 milionë për Riberyn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
BLaZzeR


Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 30
Location : n'Pc

Florentino do të paguajë 60 milionë për Riberyn Empty
MesazhTitulli: Florentino do të paguajë 60 milionë për Riberyn   Florentino do të paguajë 60 milionë për Riberyn EmptySat Jun 06, 2009 7:31 pm

Real Madrid president Florentino Perez është i gatshëm të harxhojë jo më pak se 60 milionë funte për të marrë shërbimet e mesfushorit të Bayern Munich, Franck Ribery.

Florentino do të paguajë 60 milionë për Riberyn F.0606152947847_m

Perez më herët tha se se ai është mik me kryetarin e bordit të Bayernit, Karl-Heinz Rummenigge, dhe drejtorin Uli Hoeness.

“Do të ishte një satisfaksion i madh të kishim Riberyn këtu. Unë do të kontaktoj me miqtë e mi Karl-Heinz dhe Uli për t’i pyetur ata se si dëshirojnë t’ia bëjmë”, pati thënë Perez.

Mediat spanjolle shkruajnë se Reali është i gatshëm të ofrojë madje 60 milionë funte, për të sjellë francezin në Bernabeu. Disa media tjera shkruan se Reali është i gatshëm t’i ofrojë Arjen Robben dhe Wesley Sneijder në shkëmbim të francezit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Florentino do të paguajë 60 milionë për Riberyn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Barcelona përgatit 60 milionë euro për Riberyn
» Florentino: Reali ka marrëveshje me Ronaldon
» Reali konfirmon interesimin për Riberyn
» Zizu favorizon Riberyn para Ronaldos
» 200 milione dollare per Facebook

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: