ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Barca ofron Eto’o-n ose Krkicin për Forlanin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 25
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Barca ofron Eto’o-n ose Krkicin për Forlanin   Sun Jun 07, 2009 10:35 am

Barcelona vazhdon të jetë e interesuar për të fituar shërbimet e sulmuesit të Atletico Madridit, Diego Forlan, mirëpo nuk dëshiron të paguajë 36 milionë euro për shërbimet e uruguaianit.Sipas “Sport”, Blaugranët planifikojnë të ofrojnë edhe ndonjërin nga sulmuesit për ta transferuar Forlanin në Camp Nou.

Mundësia e parë do të ishte ndërrimi “kokë për kokë” me Samuel Eto'o-n, ndërsa opsioni tjetër, më i mundshëm, është oferta prej 20 milionë eurosh dhe huazimi dyvjeçar i Bojan Krkicit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Barca ofron Eto’o-n ose Krkicin për Forlanin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: