Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Henry dhe Iniesta përfshihen në listën e Barcës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
BLaZzeR


Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 30
Location : n'Pc

Henry dhe Iniesta përfshihen në listën e Barcës Empty
MesazhTitulli: Henry dhe Iniesta përfshihen në listën e Barcës   Henry dhe Iniesta përfshihen në listën e Barcës EmptyMon May 25, 2009 5:48 pm

Barcelona ka përshirë Thierry Henryn dhe Andres Iniestan, në listën e lojtarëve të cilët do të jenë pjesë e finales së Ligës së Kampionëve më 27 maj në Romë.
Henry dhe Iniesta përfshihen në listën e Barcës F.0525173610553_m
Dy nga lojtarët më të rëndësishëm të Barcës, janë stërvitur të hënën me pjesën tjetër të skuadrës duke i dhënë kështu shpresë të madhe trajnerit Pep Guardiola, i cili edhe ashtu do të ketë mungesë të disa lojtarëve kyç në finalen e madhe kundër Manchester Unitedit.

Henry nuk luan që nga ‘El Clasico’ në Bernabeu, pasi ishte dëmtuar nga mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, ndërsa Iniesta është lënduar në ndeshjen kundër Villarrealit.

Të dy lojtarët kanë dhënë maksimumin për të qenë pjesë e skuadrës katalunase në finalen e Romës, ndërkohë që ata do t’u nënshtrohen testeve në seancën e fundit stërvitore dhe pastaj Guardiola do të vendose nëse do t’i inkuadrojë dhe kur do t’i inkuadrojë në lojë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Henry dhe Iniesta përfshihen në listën e Barcës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Juve përgatit listën e lojtarëve që do të largohen
» Wenger i hapur për rikthimin e Henry
» Henry fillon me stërvitje të lehta
» Iniesta: Në Barcelona deri në fund të karrierës
» Iniesta:Finalja ne Romë esht endrra ime me e madhe

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: