Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Iniesta:Finalja ne Romë esht endrra ime me e madhe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
BLaZzeR


Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 30
Location : n'Pc

Iniesta:Finalja ne Romë esht endrra ime me e madhe Empty
MesazhTitulli: Iniesta:Finalja ne Romë esht endrra ime me e madhe   Iniesta:Finalja ne Romë esht endrra ime me e madhe EmptyThu May 21, 2009 9:20 pm

Iniesta:Finalja ne Romë esht endrra ime me e madhe 27093
Andres Iniesta esht plot optimizem,Ai tha se per kthimin e tyj ne fush esht duke shkuar shum me mir dhe se seshpejti do te filloj te trajnoj me klubin,te kryen gjitha ushtrimet pas 10 ditesh i lenduar...
Nxenesi i Barcas ka pesyar lendimin qe para 10 ditesh ndaj Villareallit dhe keshtu esht duke diagnos,ai u lendua ne kofshen e kembes ne muskuj,Andres Iniesta perseriti se Ai do te Luan ne Finale.

„Kjo mund te jet me e bukura qe nga me te mirat momentet e ketij viti per nje shanc e imja per te luajtur ne finale e liges se kampioneve ne rom nje shanc historike per mua,Shkruan per Websiten e vet Andres Iniesta,Iniesta shtoi se qe nga pervoja e tij lendimit perqendrohet ti largohet sa me shum sidoqoft kesar rradhe per te qen ne rom ti ndihmuar klubit,jam duke punuar intezivisht poashtu edhe fizoterapis Emili Ricartem per te forcuar muskujt per tu kthyer ne Rom.

Andres Iniesta shpreson qe do te kalon shum shpejt keto dyt dhe te jet ne klub,dhe shpreson qe trajnimin e par te jet me topin,i pyetur se ado te jesh per ne rom i sigurt? Iniesta-”Un jam i bindur se Do te Luaj ne Rom duke qen me e mira per ti ndihmuar ekipit tym,Kjo esht Endrra ime me e madhe shtoi Andres Iniesta per ne Fund
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Iniesta:Finalja ne Romë esht endrra ime me e madhe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Xavi: Ne do të sulmojm në Romë
» Relapse kryeson në Britani të Madhe
» Henry dhe Iniesta përfshihen në listën e Barcës
» Iniesta: Në Barcelona deri në fund të karrierës
» Kërkohet mbyllja e kampeve rome në veri

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: