Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Arrihet marrëveshja për Kaka?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
BLaZzeR


Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 30
Location : n'Pc

Arrihet marrëveshja për Kaka? Empty
MesazhTitulli: Arrihet marrëveshja për Kaka?   Arrihet marrëveshja për Kaka? EmptySun May 31, 2009 1:50 pm

Ndeshja e sotme kundër Fiorentinës, do të jetë e fundit për brazilianin Kaka me fanellën e Milanit, shkruajnë mediat spanjolle.
Arrihet marrëveshja për Kaka? F.0531094124727_m
“AS” njofton se Milani dhe Real Madridi kanë arritur marrëveshje për transferimin e ish-lojtarit më të mirë në botë, për të cilin Mbretërit do të paguajnë 60 milionë euro.

Marrëveshja është arritur më 16 maj, mirëpo drejtori ekzekutiv i Milanit, Adriano Galliani, kishte kërkuar që asgjë të mos bëhet publike deri më tani me kusht që Kaka të mbetet i përqendruar në përfundimin e Kampionatit italian me Rossonerët.

Njoftohet se Kaka do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare me Mbretërit, ndërsa do të fitojë diçka më shumë se nëntë milionë euro në vit, ndërsa 50% e përfitimeve nga reklamat do t’i takojnë Realit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Arrihet marrëveshja për Kaka?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Berlusconi do të detyrohet ta shesë Kaka-n
» Kaka: Nuk do ta braktis Milanin
» Zizu: Kaka ka nënshkruar për Realin
» Barca nuk i frikësohet ardhjes së Kaka
» Reali ofron €80m të parefuzueshëm për Kaka

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: