Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Zyrtare: Iaquinta nënshkruan kontratë të re me Juven

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
BLaZzeR


Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 30
Location : n'Pc

Zyrtare: Iaquinta nënshkruan kontratë të re me Juven Empty
MesazhTitulli: Zyrtare: Iaquinta nënshkruan kontratë të re me Juven   Zyrtare: Iaquinta nënshkruan kontratë të re me Juven EmptyMon Jun 01, 2009 6:11 pm

Juventusi ka pohuar sot se ka arritur marrëveshje të re me sulmuesin italian Vincenzo Iaquinta, e cila do ta mbajë atë në Olimpico deri në vitin 2013.

Zyrtare: Iaquinta nënshkruan kontratë të re me Juven F.0601180558393_m

Sulmuesi më herët pohoi se ishte në negociata me Juven për të vazhduar marrëveshjen dhe bëri të ditur se ishte afër nënshkrimit.

Iaquinta ka treguar paraqitje të mira në pjesën e dytë të sezonit dhe ka shënuar plot 12 gola në Serie A dhe 15 gola në të gjitha garat.

“Për mua, fakti që arrita ta vazhdoj marrëveshjen me Juventus, është një burim i një krenarie të madhe. Kjo do të thotë se i kam realizuar mirë detyrat e vendosura. E falënderoj klubin që ka treguar besim në mua”, ka thënë Iaquinta.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Zyrtare: Iaquinta nënshkruan kontratë të re me Juven
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ireland nënshkruan kontratë të re me Manchester Cityn
» Zyrtare: Gourcuff nënshkruan marrëveshje katërvjeçare me Bordeaux
» Quagliarella: Jam i gatshëm të luaj për Interin ose Juven
» Iaquinta: Nuk largohem nga Juve
» Iaquinta dëshiron Scudetton dhe Ligën e Kampionëve

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: