Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Perez: Ende nuk kemi nënshkruar me Kaka

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Powery
Moderator
Moderator
Powery


Numri i postimeve : 90
Pikët : 260
Join date : 19/05/2009

Perez: Ende nuk kemi nënshkruar me Kaka Empty
MesazhTitulli: Perez: Ende nuk kemi nënshkruar me Kaka   Perez: Ende nuk kemi nënshkruar me Kaka EmptyTue Jun 02, 2009 4:09 pm

Perez: Ende nuk kemi nënshkruar me Kaka Florentino_perez

Të hënën pasdite Florentino Perez ka bërë paraqitjen e tij të parë para mediave nga caktimi si president i Real Madridit, ku veç tjerash foli edhe për spekulimet në lidhje me transferimin e ylli të Milanit, Ricardo Kaka.

“Nuk është e vërtetë që tashmë kemi nënshkruar me Kaka. Nuk dëshiroj që të jap shpresa false, mirëpo ai mund të jetë njëri nga shënjestrat tona kryesore”.

“Transferimet që përfolen në media... flasin për shumë para dhe nuk janë reale. Gjithçka do të zhvillohet në përputhje me buxhetin tonë.

“Është e vërtetë që kam raporte të mira me Adriano Gallianin, mirëpo Milani është një skuadër e cila ka projektet e veta dhe çdo gjë ka çmim”.

“Kam thënë se do të punoj shumë dhe do të mundohem të transferoj disa lojtarë, mirëpo jo të gjithë do të vijnë në Real Madrid”, ka thënë Perez.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Perez: Ende nuk kemi nënshkruar me Kaka
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Zizu: Kaka ka nënshkruar për Realin
» Pato: Kaka nuk është më, por e kemi Ronaldinhon
» Ronaldo - Jam ende Nr.1
» Arrihet marrëveshja për Kaka?
» Barca nuk i frikësohet ardhjes së Kaka

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: